PŘÍSTROJE

EMS

Elektromagnetic sliming body mashine

Přístroj Elektromagnetic sliming body mashine 2022 používá vysokovýkonnou fokusovanou elektromagnetickou energii, která způsobí víc jak 30.000 kontrakcí v průběhu 30 min.

Silné pulsy magnetických vln pronikají všemi svalovými vlákny, ve svalech jsou tak nepřetržitě generovány kontrakce. Pulzní generátor obklopuje svalstvo intenzivním magnetickým polem. Tento přístroj není založen na principu tepelném či chladivém, takže vám nehrozí riziko popálení, jizev nebo otoků.

Pokud se chcete zbavit nadbytečných kilogramů nebo jen vytvarovat postavu, EMS metoda je pro vás ideální volbou. Nebudete muset trávit hodiny v tělocvičně ani se držet striktních diet – stačí si na 30 minut v našem Effect studiu lehnout a my se postaráme o zbytek. Vy ležíte, avšak vaše tělo funguje, jako byste právě intenzívně cvičili! Jedná se o nejnovější technologický pokrok, který přinesl naprostou revoluci v oblasti neinvazivního tvarování těla.

iso

CRYO Fat freeze®

Kryolypolýza a kryolipusukce

Přístroj CRYO Fat freeze  je jeden z nejlepších přístrojů na kryolipolýzu a jako jediný na trhu dokáže nasátou problematickou partii zmrazit až na - 10stupňů Celsia. Jedná se o v USA patentovanou technologii.

Přístroj CRYO Fat freeze® jako jediný na trhu nabízí nasávací Kryou hlavou s Photon LED®, který napomáhá ještě lepším výsledkům procedur.

 • kryoliposukce pracuje na principu podchlazení nebo zmrazení ošetřované partie
 • tukové buňky po ošetření odumírají, jelikož jsou zvýšeně citlivé na chlad
iso

Přístroj e-light 3D flash II plus

Rychlé a účinné zařízení pro 3D epilaci a fotoomlazování pleti exkluzivní technologie HPPL (High Pulsed Light) se jedinečným způsobem uplatnila v zařízení deep 3D flash díky výkonnému způsobu chlazení třikrát destilovanou vodou, což umožňuje maximální bezpečnost, rychlou a účinnou epilaci, fotoomlazení, ošetření akné, teleangiektázi, pigmentové skvrny, strie a korekci jizev.

Speciální xenonová lampa s integrovaným filtrem zajišťujícím 80.000 záblesků stejné intenzity. 

 • efektivní způsob chlazení s klimatizací a možností nastavení intenzity
 • vysoká rychlost ošetření (doba dobíjení je nižší než 1 sekunda)
 • velká plocha ošetření
iso

Přístroj LYMFO Press

Lymfoterapie a lymfodrenáže

Přístroj LYMFO Press three působí na lymfatický systém a jako jediný  na trhu  nabízí:

 • 40tikomorový návlek, který postupným naplňováním a  vypouštěním vzduchu vypumpovává ve vlnách lymfu z periferie do centra
 • infračervené zahřívání, které napomáhá rychlému vylučování toxinů z těla a tedy celé detoxikaci organismu
 • infračervenou deku, která  používá infračervené záření pro přímý ohřev tkání do hloubky
 • stimuluje lymfatický systém, účinně redukuje podkožní tuk, uvolňuje šlachy, vazivovou tkáň, navozuje svalovou relaxaci a snižuje svalový tlak i křeče, aktivuje metabolismus a zlepšuje krevní oběh galvanickou terapii, která pomáhá zejména při akutních a chronických onemocněních pokožky, dokáže napravit poškozené tkáně, uvolňovat svalové křeče, urychluje tak proces hojení pokožky

Lymfoterapie je hojně využívána v kosmetice, fyzioterapii a estetické medicíně.

iso

diamantová dermabraze

Nová metoda diamantové dermabraze je vylepšená, navíc pro pleť naprosto šetrná a bezpečná! Funguje na principu mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť hloubkově čistí a rozjasňují. Po ošetření by mělo následovat ošetření vhodnými kosmetickými přípravky. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení, prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken. Výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření. Nezpůsobuje žádná výrazná omezení po ošetření.

Diamantová dermabraze se provádí:

 • na obličeji, krku
 • prsou a dalších částech těla u jakéhokoliv typu pleti
 • velmi dobře působí zejména na: strie a jizvy
 • posílení vrchní vrstvy epidermu
 • projasnění tónu pleti
 • ucpané póry
 • pigmentové skvrny
 • s věkem související změny na kůži
 • akné a postakné (včetně jizev po akné)

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle se využívá pro:

hloubkové čištění pleti, vyčistí až 80% pórů ,odstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z povrchu pokožky, důkladný peeling pomocí ultrazvuku, mikromasáž buněčného povrchu a tím dochází k vyhlazení vrásek a k rozjasnění pleti, učinnější zapravení výživných látek do kůže a je o 60% efektivnější než ruční vmasírování výživných látek, efektivnější péči o pleť, nedochází k poškození drobných kapilár a proto je vhodné pro ošetření citlivé pleti s již popraskanými žilkami, čištění pleti při léčbě akné v kombinaci s vitaminem C.

Výkon 8 W/cm2-celkem 45W vakua - je důležitý pro samotné výsledky ošetření pleti.

Ulrazvukový lifting

Ultrasonic - Mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém jak bojovat s celulitidou a redukovat vrásky.

iso

Monopolární Radiofrekvence LB029B

Radiofrekvenční lifting. Velice účinný přístroj pro lifting obličeje a dekoltu.

Použití: tělo, obličej

Velice účinný a elegantní radiofrekvenční přístroj nové generace. Používá se ke stimulaci kolagenních vláken, které jsou zodpovědné za pevnost a pružnost pokožky. Je vybaven 2aplikátory a 5 aplikačními hlavami.

Podporuje metabolismus tkání, odstraňuje intenzivně celulitidu, zpevňuje podkoží, posiluje elasticitu pokožky.

Radiofrekvenční technologie fungují na principu zahřátí cílové tkáně na požadovanou teplotu a toto teplo vyvolává požadovaný efekt ošetření. Přístrojové rozpouštění tukových buněk v tkáni probíhá při ošetření pouze, pokud je cílová buňka zahřáta na teplotu 43 stupňů Celsia. Při této teplotě dochází k postupnému zkapalnění tukové buňky a jejímu následnému vyplavení lymfatickými cestami ven z těla pomocí jater a ledvin. Toto přináší kýžený efekt odstranění tukových buněk a s tím způsobeného úbytku váhy a objemu ošetřované partie. Odvod rozpuštěných tukových buněk z těla je v maximální možné míře podpořen lymfatickou masáží, která zrychluje lymfatický oběh. Pro správný efekt je velmi důležité prohřátí celé vrstvy tukové tkáně na správnou teplotu, jinak se efekt nedostaví. Pro zvýšení efektu je možné využití radiofrekvence s vakuovým pod tlakem či kombinací povrchového a hloubkového prohřátí.

Účinek nastupuje ihned po terapii a nebo správně zvoleném počtu terapii. Dosažené výsledky jsou dlouhodobého rázu a při udržovacích procedurách i trvalého charakteru.

 

REFERENCE

Co nám napsali naši klienti?

Prostředí příjemné, paní kosmetička velice příjemná a svému oboru opravdu rozumí. S termínem objednání nebyl také žádný problém. Určitě tento salon budu navštěvovat.

—Jana

Příjemné prostředí, efekt hned po první proceduře fotorejuvenace, což jsem nečekala, pokožka vypnutější a hladší. Jsem zvědavá na celkový efekt po 3 procedurách, zatím mohu jen doporučit

—Hana. Č.

Ještě jednou děkuji za perfektní kosmetické ošetření. Manžel, který si většinou ničeho nevšimne, chválil Vámi udělanou moji úpravu obočí. Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

—Eva

 

Naše služby poskytujeme pro Vás již od roku2011
Chápeme, že krása není jen o tom dobře vypadat, ale také se dobře cítit. Proto používáme moderní špičkové přístroje a vybavení.

Každý člověk je jedinečný a má své vlastní kouzlo. Důležité je najít sebevědomí ve svém vzhledu a cítit se pohodlně ve své kůži bez ohledu na to, jak se líbíme ostatním lidem.

 

Copyright © 2011-2014, Effect studio. All rights reserved.   webdesign www.wgf.cz - tvorba webových stránek