MASÁŽE

KLASICKÁ MASÁŽ

Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.

Při klasické masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli.

Při klasické masáži dochází ke zvýšenému prokrvení masírovaných tkání (kůže, podkoží, svaly) a tím k rychlejšímu odplavování škodlivin z těla.

Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.

Klasická masáž odstraňuje únavu a to jak fyzickou, tak psychickou, odstraňuje svalovou ztuhlost, zkrácení a z nich pramenící bolestivost, zlepšuje prokrvení masírovaných tkání a pomáhá tak návratu žilní krve a lymfy z periferie.


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává dokonalým zážitkem.

Teplo pravých lávových kamenů ovlivňuje energetické dráhy v těle, blahodárně působí na mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé svaly. Při masáži se používá špičkových olejů a výtečných technik, které dokáží navodit pocit absolutního klidu a uvolnění, a mnohdy vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Uvolňující účinky na sobě můžete pozorovat ještě několik dní po masáži.

Účinky masáže:

 • uvolňuje stresy, odstraňuje problémy se spánkem
 • posiluje paměť a zlepšuje koncentraci
 • urychluje metabolismus a reguluje zadržování tekutin v těle
 • upravuje potíže s trávením a přibýváním na váze
 • zmenšuje klimakterické obtíže
 • posiluje imunitní systém
 • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
 • startuje očistný proces detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla.

Při této masáži se používají speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55° C. Teplem a mimořádnou energetickou vibrací lávové kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy.


ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ

Eliminuje celulitidu (tzv. pomerančovou kůru) tím, že zbavuje postižené oblasti - především stehna, boky a hýždě - nahromaděných toxických látek a přebytečné vody a rozbourává tukové buňky.

Tato masáž povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje svalový tonus a vyhlazuje kůži, stimuluje krevní a lymfatický systém, jež jsou zodpovědné za detoxikaci organismu.
Mechanickým působením na tukové vrstvy v riskantních partiích se rozrušují tukové buňky a dochází k rychlejšímu vstřebávání tuků.
Výsledkem je hladká kůže, zmenšení objemu v centimetrech a mladší vzhled.

Po masáži následuje ozónový zábal, který zlepšuje krevní oběh, tím napomáhá tělu se zbavit odpadních látek a navíc zeštíhluje ošetřované partie. Ozón má výrazné stimulační účinky na každou buňku lidského organismu.

Masáž nejvíce pomáhá při odstraňování celulitidy a její prevenci, při vyhlazování strií a při vypínání kůže.


ČOKOLÁDOVÁ MÁSÁŽ

Speciální čokoládovou masáž + peeling + částečný zábal je naplněním zážitku pro milovníky čokolády, která výborně odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlost svalů a tak má kladný vliv na získání dobré nálady.

Působí i proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou.

Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale je jemnější. Působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí.

Ošetření začíná nejprve peelingem, následně přechází v masáž těla čokoládovým olejem a závěrem si vychutnáte relaxační zábal z pravé čokolády.

Veškeré výhody klasické relaxační masáže, a vůně i účinky 100% přírodní čokolády k tomu. Čokoládová masáž zpomaluje stárnutí pokožky a nabije vás novou energií. Není důvod ji dále odkládat.


HAVAJSKÁ MASÁŽ - LOMI LOMI

Tradiční havajská masáž pocházející z Havajských ostrovů založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů.

Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidňující hudbou.

Účinky masáže:

stimulují krevní oběh a lymfatický systém, hluboce harmonizuje a relaxuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, pomáhá detoxikaci organismu.


Výborně si odpočinete tělesně a duševně. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi.


MEDOVÁ MASÁŽ

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Masáž, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů na zádech kolem páteře.

Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání.

Přírodní očistná kůra těla.
Medová masáž silně oživuje celý organismus.

Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětích a stavech neklidu. Přírodní léčivá síla medu působí přes pokožku přímo na organismus. Vzniklým   podtlakem jsou doslova vysávány léty nashromážděné jedovaté látky a dlouholeté usazeniny, kterých se samo tělo nedokáže zbavovat.

Detoxikace je v dnešní době velmi důležitá a medová masáž je zde jako jedna z účinných forem, jak tělu významně odlehčit od zátěže. Na jedné straně se přes pokožku dostávají živiny z  medu do krevního oběhu a na straně druhé přes pokožku zad se toxiny uvolňují do medu a v průběhu masáže vytvoří s medem šedobílou hmotu, která se ze zad setře mokrou žínkou.

Fantastický prožitek při uvolňující voňavé medové masáži. Nebudete litovat, je to opravdu velmi příjemné. V důsledku vyplavování škodlivin se po masáži budete cítit příjemně unaveni.


INTENZIVNÍ ANDULAČNÍ MASÁŽ

Přijdtě si dopřát relaxační, ale přitom velmi intenzivní andulační masáž celého těla. Luxus této procedury dnes už není jen výsadou lázeňských procedur.

Andulací označujeme specifický masážní terapeutický přístrojový postup pro vytváření biologicky účinného rezonančního kmitání ve všech zónách trupu a všech končetinách. V ČR je to novinka, ale němečtí a švýcarští lékaři se tím zabývají přes patnáct let.
Většina chronických potíží má společnou příčinu, a to buď nedostatečné prokrvení organismu, nebo špatný metabolismus. Andulace cíleně ovlivňuje aktuální stav cév tím, že stimuluje jejich vlastnosti. V rámci andulační terapie je intenzivně stimulován krevní a lymfatický systém. Andulace dále zaručuje lepší zásobení těla kyslíkem a živinami a likvidaci jedovatých látek .Podporuje tím  regeneraci  a zvyšuje výkonnost těla. A mizí i řada dalších problémů způsobených právě nedostatečným prokrvením. Například modré ruce a nohy, pomalé hojení ran, pocity na omdlení a bolesti hlavy, migrény, bolesti hrudi nebo  bolest při chůzi.

Tato  intenzivní andulační masáž dokáže :

 • ulevit od chronických potíží
 • kompenzuje sedavý styl života
 • napomáhá ke svižnější regeneraci a zrychluje zotavení po sportu,
 • pomáhá hubnout a potlačuje jo-jo efekt
 • zpevní tělo, zmírní tvorbu vrásek a zpomalí stárnutí,
 • odbourává stres
 • dochází k zlepšení spánku
 • díky uvolňování endorfinů je zaručena dobrá nálada

Samoléčebný potenciál, který každý organismus přirozeně má, pocítíte hned po prvních minutách.


Andulace odbourává stres a vyvolává dobrou náladu. Během andulace dochází ke spuštění mechanismů, které vedou k tělesnému i psychickému uvolnění, povoluje se i napětí ve svalech.

CENÍK MASÁŽE

Klasická relaxační masáž

60min/1.500kč 90min/2.000kč

Medová detoxikační masáž, přírodní očistná kůra

60min/1.500kč

Čokoládová masáž, luxusní procedura pro náročné

90min/2.000kč

Masáž lávovými kameny, pro hloubkouvé uvolnění

60min/1.500kč 90min/2.000kč

Havajská masáž, dokonalá relaxace

60min/1.500kč

Anticelulitidní masáž pro krásnější zadeček a štíhlá stehna

60min/1.500kč

Intenzivní andulační masáže celého těla

25min/750kč

Intenzivní andulační  masaz zad

25min/750kč

Intenzivní andulační zestihlujici masaz

25min/750kč

Intenzivní andulační masaz proti celulitide

25min/750kč

Ošetření proti celulitidě (anticelulitidová masáž + zábal proti celulitidě + lymfoterapie)

90min/2.000kč

CHCETE SE K NÁM OBJEDNAT?

Objednejte se prosím přes náš rezervační formulář a vyberte si čas který vám vyhovuje. Společně si pak termín Vaší návštěvy odsouhlasíme.

 

Copyright © 2011-2014, Effect studio. All rights reserved.   webdesign www.wgf.cz - tvorba webových stránek