MASÁŽE

KLASICKÁ MASÁŽ

Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.

Při klasické masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli.

Při klasické masáži dochází ke zvýšenému prokrvení masírovaných tkání (kůže, podkoží, svaly) a tím k rychlejšímu odplavování škodlivin z těla.

Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.

Klasická masáž odstraňuje únavu a to jak fyzickou, tak psychickou, odstraňuje svalovou ztuhlost, zkrácení a z nich pramenící bolestivost, zlepšuje prokrvení masírovaných tkání a pomáhá tak návratu žilní krve a lymfy z periferie.


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává dokonalým zážitkem.

Teplo pravých lávových kamenů ovlivňuje energetické dráhy v těle, blahodárně působí na mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé svaly. Při masáži se používá špičkových olejů a výtečných technik, které dokáží navodit pocit absolutního klidu a uvolnění, a mnohdy vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Uvolňující účinky na sobě můžete pozorovat ještě několik dní po masáži.

Účinky masáže:

  • uvolňuje stresy, odstraňuje problémy se spánkem
  • posiluje paměť a zlepšuje koncentraci
  • urychluje metabolismus a reguluje zadržování tekutin v těle
  • upravuje potíže s trávením a přibýváním na váze
  • zmenšuje klimakterické obtíže
  • posiluje imunitní systém
  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • startuje očistný proces detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla.

Při této masáži se používají speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55° C. Teplem a mimořádnou energetickou vibrací lávové kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy.


ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ

Eliminuje celulitidu (tzv. pomerančovou kůru) tím, že zbavuje postižené oblasti - především stehna, boky a hýždě - nahromaděných toxických látek a přebytečné vody a rozbourává tukové buňky.

Tato masáž povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje svalový tonus a vyhlazuje kůži, stimuluje krevní a lymfatický systém, jež jsou zodpovědné za detoxikaci organismu.
Mechanickým působením na tukové vrstvy v riskantních partiích se rozrušují tukové buňky a dochází k rychlejšímu vstřebávání tuků.
Výsledkem je hladká kůže, zmenšení objemu v centimetrech a mladší vzhled.

Po masáži následuje ozónový zábal, který zlepšuje krevní oběh, tím napomáhá tělu se zbavit odpadních látek a navíc zeštíhluje ošetřované partie. Ozón má výrazné stimulační účinky na každou buňku lidského organismu.

Masáž nejvíce pomáhá při odstraňování celulitidy a její prevenci, při vyhlazování strií a při vypínání kůže.


ČOKOLÁDOVÁ MÁSÁŽ

Speciální čokoládovou masáž + peeling + částečný zábal je naplněním zážitku pro milovníky čokolády, která výborně odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlost svalů a tak má kladný vliv na získání dobré nálady.

Působí i proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou.

Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale je jemnější. Působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí.

Ošetření začíná nejprve peelingem, následně přechází v masáž těla čokoládovým olejem a závěrem si vychutnáte relaxační zábal z pravé čokolády.

Veškeré výhody klasické relaxační masáže, a vůně i účinky 100% přírodní čokolády k tomu. Čokoládová masáž zpomaluje stárnutí pokožky a nabije vás novou energií. Není důvod ji dále odkládat.


HAVAJSKÁ MASÁŽ - LOMI LOMI

Tradiční havajská masáž pocházející z Havajských ostrovů založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů.

Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidňující hudbou.

Účinky masáže:

stimulují krevní oběh a lymfatický systém, hluboce harmonizuje a relaxuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, pomáhá detoxikaci organismu.


Výborně si odpočinete tělesně a duševně. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi.


MEDOVÁ MASÁŽ

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Masáž, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů na zádech kolem páteře.

Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání.

Přírodní očistná kůra těla.
Medová masáž silně oživuje celý organismus.

Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětích a stavech neklidu. Přírodní léčivá síla medu působí přes pokožku přímo na organismus. Vzniklým   podtlakem jsou doslova vysávány léty nashromážděné jedovaté látky a dlouholeté usazeniny, kterých se samo tělo nedokáže zbavovat.

Detoxikace je v dnešní době velmi důležitá a medová masáž je zde jako jedna z účinných forem, jak tělu významně odlehčit od zátěže. Na jedné straně se přes pokožku dostávají živiny z  medu do krevního oběhu a na straně druhé přes pokožku zad se toxiny uvolňují do medu a v průběhu masáže vytvoří s medem šedobílou hmotu, která se ze zad setře mokrou žínkou.

Fantastický prožitek při uvolňující voňavé medové masáži. Nebudete litovat, je to opravdu velmi příjemné. V důsledku vyplavování škodlivin se po masáži budete cítit příjemně unaveni.

CENÍK MASÁŽE

Klasická relaxační masáž

60min/1000kč 90min/1.500kč

Medová detoxikační masáž, přírodní očistná kůra

60min/1000kč

Čokoládová masáž, luxusní procedura pro náročné

90min/1.500kč

Masáž lávovými kameny, pro hloubkouvé uvolnění

60min/1000kč 90min/1.500kč

Havajská masáž, dokonalá relaxace

60min/1000kč

Anticelulitidní masáž pro krásnější zadeček a štíhlá stehna

60min/1000kč

Ošetření proti celulitidě (anticelulitidová masáž + zábal proti celulitidě + lymfoterapie)

90min/1.500kč

CHCETE SE K NÁM OBJEDNAT?

Objednejte se prosím přes náš rezervační formulář a vyberte si čas který vám vyhovuje. Společně si pak termín Vaší návštěvy odsouhlasíme.

 

Copyright © 2011-2014, Effect studio. All rights reserved.   webdesign www.wgf.cz - tvorba webových stránek