FOTOOMLAZENÍ

FOTOOMLAZENÍ PLETI

Rejuvenace - Fotoomlazení pleti. Nejčastějšími projevy stárnutí kůže jsou vrásky, dehydratace, ztráta lesku či povolená kůže. Mít svěží, mladistvě vyhlížející pleť je snem každé ženy.

Při ošetření pokožky pulzním světlem dochází ke zmnožení kolagenových vláken ve vrchní vrstvě pokožky, čímž se pokožka vypne. Pleť je po zákroku barevně a prostorově vyhlazená, pevnější, bez nepříjemných otevřených pórů.

Díky špičkové přístrojové kvalitě našeho IPL provádíme fotoomlazení pleti s individuálním přístupem k potřebám klienta a především k jeho maximální spokojenosti.

Pro optimální výsledek jsou nutné přibližně 4 - 6 ošetření s intervalem 10 - 14 dnů. Plný efekt se dostaví po 3-4 aplikacích. Efekt IPL je však vidět hned po první aplikaci!

Výsledným fektem fotoomlazení pleti je:

 • zjemnění hlubokých vrásek
 • vyhlazení mikrovrásek
 • vyhlazení jizev po neštovicích, úrazech a akne
 • rozjasnění unavené pleti
 • odstranění drobných žilek
 • zjemnění rozšířených pórů
 • hloubková regenerace kůže

Vedlejší účinky ošetření:

vyskytují se jen výjimečně, jelikož ošetření je bezpečné a je zaručena ochrana pokožky.Mezi vzácné vedlejší účinky se řadí mírné zčervenání pokožky bezprostředně po ošetření a může přetrvat až dva dny. Společně se zarudnutím může dojít k lehkému napuchnutí, kterého se zbavíme, pokud budeme postižené místo na pokožce chladit.

Doporučení:

Dva týdny před ošetřením byste neměli navštěvovat solárium a 4 dny před a po ošetření se aktivně opalovat. Zvyšujete tím riziko podráždění pokožky.

Kontraindikace:

Ošetření se nedoporučuje Těhotným a kojícím ženám (především z legislativních důvodů), lidem trpícím epilepsii, lidem s čerstvě udělaným tetováním, čerstvě opáleným lidem a osobám užívajícím antikoagulační léky (léky na ředění krve), nebo léky způsobující přecitlivělost na světlo. Dále se nedoporučuje zákrok IPL osobám trpící cukrovkou, herpes a lidem, kteří mají nebo měli v minulosti kožní vyrážku způsobenou reakcí na světlo.

Naše kosmetické studio nabízí fotoomlazení pleti neboli rejuvenaci k individuálním potřebám klienta - tak, aby se Váš sen stal skutečností...

Ceník FOTOOMLAZENÍ PLETI

Celý obličej

1.500kč

Krk

700kč

Dekolt

1.000kč

Obě ruce

1.500kč

Celý obličej, krk a dekolt

2.990kč


ODSTRAŇOVÁNÍ ŽILEK

Rozšířené žilky v obličeji, na dolních končetinách i kdekoli jinde na těle.Tento neestetický kosmetický defekt pleti, jež je zároveň přirozeným procesem, lze pomocí IPL světla úspěšně odstranit.
 • Po absolvování několika, pro výsledný efekt nutných 4-6  zákroků, dosahujeme vynikajících výsledků likvidace těchto rozšířených červených žilek.
 • Počet ošetření závisí na velikosti plochy a hustoty žilek.
 • Ošetření se provádí jednou za 4 týdny.

Co se dějě v průběhu ošetření?

Paprsek IPL cíleně reaguje s červeným krevním barvivem (hemoglobinem), světlo absorbované hemoglobinem je transformováno a stává se tepelnou energií, čímž dochází k efektivnímu vypálení endoteliálních stěn kapilár. IPL tedy za vzniku tepla způsobuje zánik nežádoucích cévek, které se během 7-10 dnů vstřebají.

Co se děje po ošetření?

Může nastat jemné a červenání, otok ojediněle puchýřek. Žilka ze začátku může vypadat plasticky, nebo ztmavnout, po obvodu zčervenat. Během 24 - 48 hod. nežádoucí žilka jemně ztmavne, někdy může vzniknout stroupek, který se během 2 - 3 dní odloupne.

Stroupek neodstraňovat!! Po prvním ošetření není výsledek výrazný, po druhém a dalším je výsledek hodně znatelný. Žilky zmizí.

Doporučení  po ošetření žilek:

 • Po dobu ošetření nenavštěvujte solárium a neopalujte se. Snižujete tím riziko podráždění pokožky a zvyšujete efektivitu ošetření.
 • Důležité je po ošetření používat krémy s vysokým UV.

Naše kosmetické studio nabízí odstranění žilek vysoce kvalitním přístrojem e-light 3D flash II plus, s jehož parametry dokážeme nastavit optimální intenzitu a hloubku..

Ceník ODSTRAŇOVÁNÍ ŽILEK

Nos

500kč

Tváře

1.000kč

Celý obličej

1.500kč

Obě stehna

2.500kč

Obě lýtka

1.700kč


ODSTRANĚNÍ PIGMENTU

Nežádoucí pigmentové skvrny, především na obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou trápí většinu žen i mužů.

Naše kosmetické studio nabízí odstranění pigmentových skvrn vysoce kvalitním přístrojem e-light 3D flash II plus, s jehož parametry dokážeme nastavit optimální intenzitu a hloubku prostupu pulsního světla do epidermis.

Doporučujeme 4 - 6 ošetření s odstupem 3 - 4 týdnů (dle barvy a stáří skvrny).

Jak pigmentovou skvrnu odstraníme?

Odstranění pigmentových skvrn funguje na stejném principu jako odstranění chloupků. Světelný puls je pohlcen barvivem melaninem obsaženým v pigmentové skvrně. Tkáň pigmentové skvrny je takto krátkodobě zahřáta na teplotu okolo 60 stupňů a zničena.

Co se děje po ošetření?

Těsně po aplikaci je normální, že se pigmentové skvrny tmavě zabarví. Tkáň pigmentové skvrny byla sice zničena, nicméně stále se nachází na stejném místě ve svrchní vrstvě pokožky. Tato vrstva pokožky se neustále přirozeně obnovuje a během 2-3 týdnů vytlačí mrtvou tkáň na povrch. Na ošetřovaném místě se můžou vytvořit jemné stroupky, které se samy během 1-2 týdnů postupně sloupnou.

Stroupky na pigmentových skvrnách  neodstraňovat!!! Mohlo by dojít k slabé  jizvičce, která by se časem znormalizovala.

Doporučení:

 • po dobu ošetření nenavštěvujte solárium a neopalujte se
 • používejte krémy s vysokým UV.

Vysoká účinnost odstranění nežádoucích pigmentových skvrn se dosahuje zvláště u tmavých skvrn. Výborné výsledky jsou  již po prvním ošetření.

Ceník ODSTRANĚNÍ PIGMENTU

Čelo

500kč

Nos

500kč

Tváře

1.000kč

Celý obličej

1.500kč

Dekolt

1.500kč

Obě ruce

1.000kč


ODSTRAŇOVÁNÍ AKNÉ

Naše kosmetické studio provádí odstranění akné vysoce kvalitním přístrojem e-light 3D flash II plus,  který je špičkou ve svém oboru.

Touto revoluční metodou odstraníme akné, které trápí ženy i muže, a to i v dospělém věku.

Co se dějě v průběhu ošetření?

Při ošetření dojde k tepelnému zničení bakterií akné a silně se podpoří hojení. Po této kúře se pleť vyhladí a zjemní se i jizvičky, které akné doprovázely.

Tímto ošetřením se ale neodstraní příčina akné, ale pouze následek. Je proto nutné o pleť i nadále odborně pečovat. Ošetření je doporučeno provádět jednou za 3 - 4 dny po dobu cca 4 týdnů.

CENÍK ODSTRAŇOVÁNÍ AKNÉ

Nos

500kč

Tváře

1.000kč

Celý obličej

1.500kč

Dekolt

1.500kč

Záda

2.000kč

Ramena

1.500kč

CHCETE SE K NÁM OBJEDNAT?

Objednejte se prosím přes náš rezervační formulář a vyberte si čas který vám vyhovuje. Společně si pak termín Vaší návštěvy odsouhlasíme.

 

Copyright © 2011-2014, Effect studio. All rights reserved.   webdesign www.wgf.cz - tvorba webových stránek